| Brand | Abracon |
| Part Number | AX7DBF1-200.0000C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Operating Supply Voltage | 2.5 V |
| Frequency Stability | ±25 ppm |
| Height | 1.9 mm |
| Brand | Abracon |
| Part Number | AX7DBF1-200.0000C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Operating Supply Voltage | 2.5 V |
| Frequency Stability | ±25 ppm |
| Height | 1.9 mm |
| Length | 7 mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | - 40°C |
| Oscillator Type | XO (Crystal Oscillator) |
| Output Frequency | 200 MHz |
| Output Level | LVDS |
| Package Type | 6-SMD Compatible |
| Width | 5 mm |

Have a requirement?
Chat with us