| Brand | ACE |
| Model | AX 124 - 4 WD |
| Maximum Dig Depth | 4250 mm |
| Capacity | 1850 kg |
| Backhoe Bucket Capacity | 0.24 cum |
| Gross Power | 74.8 hp |













| Maximum Dig Depth | 4250 mm |
| Ground Clearance | 300 mm |
| Max Dump Height | 2600 mm |
| Gross Power | 74.8 hp |
| Brand | ACE |
| Model | AX 124 - 4 WD |
| Capacity | 1850 kg |
| Backhoe Bucket Capacity | 0.24 cum |
| Maximum operating weight | 8190 kg |
| Loader Bucket Capacity | 1.1 cum |




Have a requirement?
Chat with us