



| Input Voltage | 100 V |
| Model Number | 0.5 kVA-100 V |
| Brand | Bluebird |
| Mounting Type | Surface Mounted |
| Warranty | 24 Months |
| Application | Refrigerator & Pumps |













| Input Voltage | 100 V |
| Model Number | 0.5 kVA-100 V |
| Brand | Bluebird |
| Mounting Type | Surface Mounted |
| Warranty | 24 Months |
| Application | Refrigerator & Pumps |
| SKU | ELE.STA.61532567 |
| Power Rating | 0.5 kVA |
| Type of Product | Voltage Stabilizer |
| Winding | Copper |




Have a requirement?
Chat with us