


| Input Voltage | 130 V |
| Model Number | 4 kVA-130 V |
| Brand | Bluebird |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Warranty | 36 Months |
| Application | 1 To 1.5 Ton Air Conditioner |













| Input Voltage | 130 V |
| Model Number | 4 kVA-130 V |
| Brand | Bluebird |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Warranty | 36 Months |
| Application | 1 To 1.5 Ton Air Conditioner |
| SKU | ELE.STA.91532781 |
| Power Rating | 4 kVA |
| Type of Product | Voltage Stabilizer |
| Winding | Copper |



Have a requirement?
Chat with us