





| Brand | Bosch |
| Model Name/Number | GSH 5 CE |
| Impact Energy | 83 J |
| Weight | 6.2 kg |
| Power Consumption | 1150 W |
| Warranty | 6 Months |












| Brand | Bosch |
| Model Name/Number | GSH 5 CE |
| Impact Energy | 83 J |
| Weight | 6.2 kg |
| Power Consumption | 1150 W |
| Warranty | 6 Months |
| Blows Per Minute | 1300-2900 BPM |
| Bit Holder | SDS-Max |
| Width | 105 mm |





Have a requirement?
Chat with us