



| Brand | Bosch |
| Model Name/Number | GSH 5 |
| Impact Energy | 7.5 J |
| Weight | 5.6 kg |
| Power Consumption | 1100 W |
| Warranty | 6 Months |












| Brand | Bosch |
| Model Name/Number | GSH 5 |
| Impact Energy | 7.5 J |
| Weight | 5.6 kg |
| Power Consumption | 1100 W |
| Warranty | 6 Months |
| Dimensions W X L X H | 465 x 240 mm |
| Bit Holder | SDS-Max |
| Rated Speed | 2850 RPM |



Have a requirement?
Chat with us