| Brand | Epcos |
| Part Number | B82787C0104H002 |
| Packaging Type | SMD |
| Inductance | 100 μH |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Brand | Epcos |
| Part Number | B82787C0104H002 |
| Packaging Type | SMD |
| Inductance | 100 μH |
| Maximum Operating Temperature | +150°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 4.5 x 3.2 x 2.8 mm |
| Series | ACT45B |

Have a requirement?
Chat with us