| Brand | Epson |
| Part Number | X1G004451000912 |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Pin Count | 4 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Brand | Epson |
| Part Number | X1G004451000912 |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Pin Count | 4 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Frequency Ageing | ±3 ppm/yr |
| Height | 1.1 mm |
| Length | 5 mm |
| Maximum Symmetry | 0.55 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.6 V |
| Output Frequency | 54 MHz |
| Output Level | CMOS |
| Width | 3.2 mm |

Have a requirement?
Chat with us