


| Display Type | LCD |
| Model Number | CP-WX5500GF |
| Brand | Hitachi |
| Resolution | WXGA |
| Ansi Lumens | 5,200 ANSI Lumens |
| Dimension - Height | 138 mm |













| Display Type | LCD |
| Model Number | CP-WX5500GF |
| Brand | Hitachi |
| Resolution | WXGA |
| Ansi Lumens | 5,200 ANSI Lumens |
| Dimension - Height | 138 mm |
| Dimension - Width | 460 mm |
| Dimension - Depth | 334 mm |



Have a requirement?
Chat with us