| Brand | Huber & Suhner |
| Part Number | 6601 SMA-50-2/199 NE |
| Interface Type | SMA Plug to Socket |
| Low Power | Yes |
| Attenuation | 1 dB |
| Connector Type | SMA |
| Brand | Huber & Suhner |
| Part Number | 6601 SMA-50-2/199 NE |
| Interface Type | SMA Plug to Socket |
| Low Power | Yes |
| Attenuation | 1 dB |
| Connector Type | SMA |
| Operating Frequency | DC to 6 GHz |
| Impedance | 50 Ω |

Have a requirement?
Chat with us