| Brand | IQD |
| Part Number | LFSPXO024888 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Pin Count | 6 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 V |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Brand | IQD |
| Part Number | LFSPXO024888 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Pin Count | 6 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 V |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Output Frequency | 100 MHz |
| Output Level | LVPECL |
| Frequency Ageing | ±5 ppm/yr |
| Width | 5 mm |
| Package Type | SMD |
| Frequency Stability | ±100 ppm |
| Height | 1.4 mm |
| Length | 7.5 mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Symmetry | 0.6 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 V |

Have a requirement?
Chat with us