| Brand | Komatsu |
| Model | WA320-8 |
| Tipping Load | 9520 kg |
| Maximum Bucket Capacity | 2.7 cum |
| Maximum operating weight | 15870 kg |
| Maximum Engine Power | 165 hp |













| Maximum Bucket Capacity | 2.7 cum |
| Tipping Load | 9520 kg |
| Travelling speed -Forward | 38 km / hr |
| Maximum Engine Power | 165 hp |
| Engine Model | Komatsu SAA6D107E-3 |
| Model | WA320-8 |
| Brand | Komatsu |
| Maximum operating weight | 15870 kg |




Have a requirement?
Chat with us