| Tilling Width | 185 cm |
| Number of Blades | 54 |
| Overall Width (Feet) | 7.3 feet |
| Model Name/Number | Paddy 185 |
| Brand | Maschio Gaspardo |
| Speed | Single Speed |













| Tilling Width | 185 cm |
| Number of Blades | 54 |
| Overall Width (Feet) | 7.3 feet |
| Model Name/Number | Paddy 185 |
| Brand | Maschio Gaspardo |
| Type Of Drive (Gear/Chain) | Gear Drive |
| Implement Power | 45 - 50 hp |
| Speed | Single Speed |
| Total Width | 225 cm |
| Working Depth | 18 cm |

Have a requirement?
Chat with us