| Brand | Murata |
| Part Number | BLM03AG121SN1D |
| Current Rating | 200 mA |
| Impedance at 100 MHz | 120 Ω |
| Maximum DC Resistance | 500 mΩ |
| Packaging Type | 0201 |
| Brand | Murata |
| Part Number | BLM03AG121SN1D |
| Current Rating | 200 mA |
| Impedance at 100 MHz | 120 Ω |
| Maximum DC Resistance | 500 mΩ |
| Packaging Type | 0201 |
| Type | Chip Ferrite Bead |
| Dimensions | 0.6 x 0.3 x 0.3 mm |
| Series | BLM03AG |
| Application | EMI Suppression Filter, General Use |
| Material | Ferrite |

Have a requirement?
Chat with us