| Brand | Murata |
| Part Number | BLM15HB121SN1D |
| Current Rating | 300 mA |
| Impedance at 100 MHz | 120 Ω |
| Maximum DC Resistance | 700 mΩ |
| Packaging Type | 0402 (1005 M) |
| Brand | Murata |
| Part Number | BLM15HB121SN1D |
| Current Rating | 300 mA |
| Impedance at 100 MHz | 120 Ω |
| Maximum DC Resistance | 700 mΩ |
| Packaging Type | 0402 (1005 M) |
| Type | Chip Ferrite Bead |
| Dimensions | 1 x 0.5 x 0.5 mm |
| Series | BLM15HB |
| Application | EMI Suppression Filter, GHz Band High-speed Signal Lines |
| Material | Ferrite |

Have a requirement?
Chat with us