| Brand | Murata |
| Part Number | BLM21SP181SZ1D |
| Current Rating | 4 A |
| Impedance at 100 MHz | 180 Ω |
| Maximum DC Resistance | 20 mΩ |
| Packaging Type | 2012 |
| Brand | Murata |
| Part Number | BLM21SP181SZ1D |
| Current Rating | 4 A |
| Impedance at 100 MHz | 180 Ω |
| Maximum DC Resistance | 20 mΩ |
| Packaging Type | 2012 |
| Type | Ferrite Bead |
| Dimensions | 2 x 1.25 x 0.85 mm |
| Series | BLM |
| Material | Ferrite |

Have a requirement?
Chat with us