

| Brand | Murata |
| Part Number | DHRB34C221M2BB |
| Capacitance | 220 pF |
| Dielectric | B |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage | 15 kV dc |
| Brand | Murata |
| Part Number | DHRB34C221M2BB |
| Capacitance | 220 pF |
| Dielectric | B |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage | 15 kV dc |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Tolerance | ±20% |
| Depth | 8.2 mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | DHR |
| Temperature Coefficient | ±10% |
| Length | 10 mm |


Have a requirement?
Chat with us