| Brand | Murata |
| Part Number | DLP11TB800UL2L |
| DC Resistance | 1.5 Ω |
| Packaging Type | 0504 |
| Impedance | 80 Ω |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Brand | Murata |
| Part Number | DLP11TB800UL2L |
| DC Resistance | 1.5 Ω |
| Packaging Type | 0504 |
| Impedance | 80 Ω |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum Current | 100 mA |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Termination Style | Solder Pad |
| Dimensions | 1.25 x 1 x 0.3 mm |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Series | DLP |

Have a requirement?
Chat with us