| Brand | Murata |
| Part Number | DLW43MH201XK2L |
| DC Resistance | 4.5 Ω |
| Packaging Type | 1812 |
| Inductance | 200 μH |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Brand | Murata |
| Part Number | DLW43MH201XK2L |
| DC Resistance | 4.5 Ω |
| Packaging Type | 1812 |
| Inductance | 200 μH |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Maximum Current | 110 mA |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 4.5 x 3.2 x 2.7 mm |
| Series | DLW43MH |

Have a requirement?
Chat with us