| Brand | Murata |
| Part Number | DLW43SH510XK2L |
| Packaging Type | 1812 |
| Inductance | 51 μH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Brand | Murata |
| Part Number | DLW43SH510XK2L |
| Packaging Type | 1812 |
| Inductance | 51 μH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 4.5 x 3.2 x 2.6 mm |
| Series | DLW43S |

Have a requirement?
Chat with us