| Brand | Murata |
| Part Number | DLW5BTM102SQ2L |
| DC Resistance | 34 mΩ |
| Packaging Type | 2020 |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum Current | 2 A |
| Brand | Murata |
| Part Number | DLW5BTM102SQ2L |
| DC Resistance | 34 mΩ |
| Packaging Type | 2020 |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum Current | 2 A |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 5 x 5 x 2.35 mm |
| Series | DLW5BT |

Have a requirement?
Chat with us