| Brand | Myrra |
| Part Number | 45055 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Secondary Voltage Rating | 6 V ac |
| Maximum Operating Frequency | 60 Hz |
| Dimensions | 68 x 57 x 31 mm |
| Brand | Myrra |
| Part Number | 45055 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Secondary Voltage Rating | 6 V ac |
| Maximum Operating Frequency | 60 Hz |
| Dimensions | 68 x 57 x 31 mm |
| Primary Voltage Rating | 230 V ac |
| Minimum Operating Frequency | 50 Hz |
| Number of Outputs | 2 |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Weight | 480 g |
| Power Rating | 24 VA |

Have a requirement?
Chat with us