| Brand | ON Semiconductor |
| Part Number | NB3N51034DTR2G |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Input Frequency | 25 MHz |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 V |
| Maximum Supply Current | 135 mA |
| Brand | ON Semiconductor |
| Part Number | NB3N51034DTR2G |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Input Frequency | 25 MHz |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 V |
| Maximum Supply Current | 135 mA |
| Pin Count | 20 |
| Dimensions | 6.6 x 4.5 x 1.05 mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Number of Elements per Chip | 4 |
| Package Type | TSSOP |

Have a requirement?
Chat with us