| Brand | ON Semiconductor |
| Part Number | P3MS650103H-4CR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Input Frequency | 60 MHz |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Output Frequency | 60 MHz |
| Brand | ON Semiconductor |
| Part Number | P3MS650103H-4CR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Input Frequency | 60 MHz |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Output Frequency | 60 MHz |
| Maximum Supply Current | 9 mA |
| Pin Count | 4 |
| Dimensions | 1 x 1.2 x 0.75 mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.3 V |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Minimum Output Frequency | 15 MHz |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Package Type | WDFN |

Have a requirement?
Chat with us