| Brand | Raltron |
| Part Number | CO4305-50.000-EXT |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Pin Count | 4 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.63 V |
| Brand | Raltron |
| Part Number | CO4305-50.000-EXT |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Pin Count | 4 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.63 V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Output Frequency | 50 MHz |
| Output Level | CMOS, TTL |
| Frequency Ageing | ±5 ppm/yr |
| Width | 5 mm |
| Package Type | SMD |
| Frequency Stability | ±50 ppm |
| Height | 1.8 mm |
| Length | 7 mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum Symmetry | 40/60% |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.97 V |

Have a requirement?
Chat with us