| Brand | ROHM |
| Part Number | BM2P094 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature Range | -40 → +105°C |
| Pin Count | 7 |
| Dimensions | 9.3 x 6.45 x 3.5 mm |
| Brand | ROHM |
| Part Number | BM2P094 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature Range | -40 → +105°C |
| Pin Count | 7 |
| Dimensions | 9.3 x 6.45 x 3.5 mm |
| Minimum Input Voltage | 650 Vac |
| Package Type | DIP |

Have a requirement?
Chat with us