| Brand | RS Pro |
| Part Number | CMJ-4-472 |
| DC Resistance | 860 mΩ |
| Inductance | 4.7 mH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Brand | RS Pro |
| Part Number | CMJ-4-472 |
| DC Resistance | 860 mΩ |
| Inductance | 4.7 mH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Current | 200 mA |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Dimensions | 7.6 x 5.8 x 4.3 mm |
| Series | CMJ |

Have a requirement?
Chat with us