

| Brand | Schaffner |
| Part Number | RN 212-0,8/02 |
| Inductance | 10 mH |
| Mounting Type | Radial |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Brand | Schaffner |
| Part Number | RN 212-0,8/02 |
| Inductance | 10 mH |
| Mounting Type | Radial |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 18.3 x 12.8 x 20.3 mm |
| Series | RN |


Have a requirement?
Chat with us