| Brand | SEC-RJMT |
| Model | S-3216 |
| Maximum Dig Depth (mm) | 150 mm |
| Capacity | 1200 kg |
| Backhoe Bucket Capacity (cum) | 0.80 cum |
| Gross Power (hp) | 57 hp |













| Maximum Dig Depth (mm) | 150 mm |
| Max Dump Height (mm) | 2950 mm |
| Gross Power (hp) | 57 hp |
| Brand | SEC-RJMT |
| Model | S-3216 |
| Capacity | 1200 kg |
| Backhoe Bucket Capacity (cum) | 0.80 cum |
| Maximum operating weight | 5255 kg |
| Loader Bucket Capacity (cum) | 0.08 / 0.20 cum |

Have a requirement?
Chat with us