| Brand | Tajimi Electronics |
| Part Number | BNCW501-P1-6 |
| Connector Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Operating Frequency | 0 → 4 GHz |
| Brand | Tajimi Electronics |
| Part Number | BNCW501-P1-6 |
| Connector Gender | Male |
| Termination Method | Crimp |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Operating Frequency | 0 → 4 GHz |
| Impedance | 50 Ω |
| Body Orientation | Straight |
| Bulkhead | No |

Have a requirement?
Chat with us