| Brand | TDK |
| Part Number | ACM2012-121-2P-T001 |
| Packaging Type | 2012 |
| Impedance | 220 mΩ |
| Inductance | 340 nH |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Brand | TDK |
| Part Number | ACM2012-121-2P-T001 |
| Packaging Type | 2012 |
| Impedance | 220 mΩ |
| Inductance | 340 nH |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Maximum Current | 370 mA |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 2 x 1.2 x 1.3 mm |
| Series | ACM |

Have a requirement?
Chat with us