| Brand | TDK |
| Part Number | ACM2012D-900-2P-T00 |
| Packaging Type | 2012 |
| Impedance | 300 mΩ |
| Inductance | 220 nH |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Brand | TDK |
| Part Number | ACM2012D-900-2P-T00 |
| Packaging Type | 2012 |
| Impedance | 300 mΩ |
| Inductance | 220 nH |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum Current | 300 mA |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 2 x 1.2 x 1.3 mm |
| Series | ACM |

Have a requirement?
Chat with us