| Brand | Texas Instruments |
| Part Number | CDCVF2310PW |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Pin Count | 24 |
| Dimensions | 7.8 x 4.4 x 1.15 mm |
| Brand | Texas Instruments |
| Part Number | CDCVF2310PW |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Pin Count | 24 |
| Dimensions | 7.8 x 4.4 x 1.15 mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.3 V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Package Type | TSSOP |

Have a requirement?
Chat with us