| Packaging Size | 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1 L, 5 L |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand | Atabron |
| Technical Name | Chlorfluazuron 5.4% EC |
| Cas Number | 122453-73-0 |
| Crop | Cabbage, Cotton |














| Packaging Size | 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1 L, 5 L |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand | Atabron |
| Technical Name | Chlorfluazuron 5.4% EC |
| Cas Number | 122453-73-0 |
| Crop | Cabbage, Cotton |
| Target Pests | DBM, Helicoverpa, Spodoptera |
| Dosage | 1500 - 2000 ml/hectare |

Have a requirement?
Chat with us