| Brand | Vishay |
| Part Number | F681K33Y5RN6UK5R |
| Capacitance | 680 pF |
| Dielectric | Y5R |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage | 1 kV dc |
| Brand | Vishay |
| Part Number | F681K33Y5RN6UK5R |
| Capacitance | 680 pF |
| Dielectric | Y5R |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage | 1 kV dc |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Depth | 4.5 mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Series | F |
| Temperature Coefficient | ±15% |
| Length | 8.5 mm |

Have a requirement?
Chat with us