| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 74279215 |
| Current Rating | 3 A |
| Impedance at 100 MHz | 80 Ω |
| Packaging Type | 1206 |
| Type | Ferrite Bead |
| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 74279215 |
| Current Rating | 3 A |
| Impedance at 100 MHz | 80 Ω |
| Packaging Type | 1206 |
| Type | Ferrite Bead |
| Dimensions | 3.2 x 1.6 x 1.1 mm |
| Series | WE-CBF |
| Application | Anti EMI, Control Signals, DC/DC Converter, Fast Bus Signals, HDD, High Current, High Frequency, High Speed, Line Filter, LVDS, Power Supply, RS232, RS422, USB 2.0 |
| Material | Ferrite |

Have a requirement?
Chat with us