| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 742792514 |
| Current Rating | 3 A |
| Impedance at 100 MHz | 600 Ω |
| Maximum DC Resistance | 40 mΩ |
| Packaging Type | 1812 |
| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 742792514 |
| Current Rating | 3 A |
| Impedance at 100 MHz | 600 Ω |
| Maximum DC Resistance | 40 mΩ |
| Packaging Type | 1812 |
| Dimensions | 4.5 x 3.2 x 1.5 mm |
| Series | WE-CBF |
| Application | General Electronics |

Have a requirement?
Chat with us