| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 74279263 |
| Current Rating | 500 mA |
| Impedance at 100 MHz | 220 Ω |
| Maximum DC Resistance | 300 mΩ |
| Packaging Type | 0603 (1608 M) |
| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 74279263 |
| Current Rating | 500 mA |
| Impedance at 100 MHz | 220 Ω |
| Maximum DC Resistance | 300 mΩ |
| Packaging Type | 0603 (1608 M) |
| Type | EMI Suppression |
| Dimensions | 1.6 x 0.8 x 0.8 mm |
| Series | WE-CBF |
| Application | Suppression Components |
| Material | Ferrite |

Have a requirement?
Chat with us