| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 7427927140 |
| Current Rating | 200 mA |
| Impedance at 100 MHz | 47 Ω |
| Maximum DC Resistance | 400 mΩ |
| Packaging Type | 0402 (1005 M) |
| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 7427927140 |
| Current Rating | 200 mA |
| Impedance at 100 MHz | 47 Ω |
| Maximum DC Resistance | 400 mΩ |
| Packaging Type | 0402 (1005 M) |
| Type | Ferrite Bead |
| Dimensions | 1 x 0.5 x 0.5 mm |
| Series | WE-CBF |
| Application | Data Line Filter, Uncoupling of Distribution Voltage |
| Material | Ferrite |

Have a requirement?
Chat with us