| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 7427927160 |
| Current Rating | 400 mA |
| Impedance at 100 MHz | 60 Ω |
| Maximum DC Resistance | 300 mΩ |
| Packaging Type | 0402 (1005 M) |
| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 7427927160 |
| Current Rating | 400 mA |
| Impedance at 100 MHz | 60 Ω |
| Maximum DC Resistance | 300 mΩ |
| Packaging Type | 0402 (1005 M) |
| Type | EMI Suppression |
| Dimensions | 1 x 0.5 x 0.5 mm |
| Series | WE-CBF |
| Application | Suppression Components |
| Material | Ferrite |

Have a requirement?
Chat with us