| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 7427930 |
| Current Rating | 6 A |
| Impedance at 100 MHz | 42 Ω |
| Type | High Current |
| Dimensions | 4 x 3 x 2.55 mm |
| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 7427930 |
| Current Rating | 6 A |
| Impedance at 100 MHz | 42 Ω |
| Type | High Current |
| Dimensions | 4 x 3 x 2.55 mm |
| Series | WE-CBF |
| Application | Voltage Supply |
| Material | 3W300 |

Have a requirement?
Chat with us