

| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 7448050530 |
| Inductance | 2 x 30 mH |
| Mounting Type | Through Hole |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 7448050530 |
| Inductance | 2 x 30 mH |
| Mounting Type | Through Hole |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 33 x 23 x 36 mm |
| Series | WE-CMBNC |


Have a requirement?
Chat with us