

| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 744823210 |
| Inductance | 10 mH |
| Mounting Type | Radial |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 744823210 |
| Inductance | 10 mH |
| Mounting Type | Radial |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 23 x 13 x 28 mm |
| Series | WE-CMB HC |


Have a requirement?
Chat with us