

| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 744844101 |
| Packaging Type | L |
| Inductance | 100 μH |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Brand | Wurth Elektronik |
| Part Number | 744844101 |
| Packaging Type | L |
| Inductance | 100 μH |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 28 x 18.5 x 33 mm |
| Series | WE-ExB |


Have a requirement?
Chat with us